FIRMAP.P.U.H. DREW-SAL s.c. z siedzibą w Rzgowie, przy ul. Zachodniej 2 założyliśmy w 1986 r.
Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji trumien i sarkofagów z różnego rodzaju drewna, m. in. dębowego, sosnowego, olchowego oraz topolowego. Od 2008 r. wraz z rozwojem kremacji w Polsce wprowadziliśmy do naszej produkcji również urny. Obecnie w swojej ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów urn.

W ostatnich latach zmodernizowaliśmy linię produkcyjną dostosowując ją do wymogów Unii Europejskiej a w szczególności udoskonaliliśmy proces malowania i lakierowania uzyskując tym samym produkt najwyższej jakości. Produkcja odbywa się w halach o łącznej powierzchni 3000 m2, ponadto posiadamy własne suszarnie oraz tartak. 

W związku ze zwiększeniem możliwości produkcyjnych naszej firmy pragniemy powiększyć rynek zbytu i zaprosić Państwa do współpracy. Oferujemy kilkanaście wzorów trumien i sarkofagów oraz urn z surowca wysokiej jakości, szeroką gamę kolorystyczną, bogate wzornictwo i atrakcyjne ceny. Na życzenie Państwa oferujemy pełny wystrój trumien i sarkofagów w postaci kap, krzyży, antab oraz zakrętek, natomiast urny wyposażone są w uchwyty oraz krzyże.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz współpracy.
 
 
PARTNERZY:

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ |  » DREWSAL - producent urn, trumien i sarkofagów GALERIA ZDJĘĆ |  » DREWSAL - producent urn, trumien i sarkofagów GALERIA ZDJĘĆ |  » DREWSAL - producent urn, trumien i sarkofagów GALERIA ZDJĘĆ |  » DREWSAL - producent urn, trumien i sarkofagów GALERIA ZDJĘĆ |  » DREWSAL - producent urn, trumien i sarkofagów GALERIA ZDJĘĆ |  » DREWSAL - producent urn, trumien i sarkofagów

Rzgów, ul. Zachodnia 2, tel. +48 42 214 14 41, email: drewsal@drewsal.pl

Created by: 2people